بافت مشاهده نیم صفحه نخست روزنامه روزنامه استانی

بافت: مشاهده نیم صفحه نخست روزنامه روزنامه استانی پخش زنده مناظره انتخاباتی رشد اقتصادی سال 95

گت بلاگز اجتماعی برداشت غیرمجاز از حساب همسایه بی‌سواد جهت خرید شارژ

زنی که با سوء استفاده از اعتماد همسایه اش اقدام به برداشت غیر مجاز از حسابش می‌کرد، به وسیله کارآگاهان سایبری پلیس فتا استان مازندران شناسایی و دستگیر شد.

برداشت غیرمجاز از حساب همسایه بی‌سواد جهت خرید شارژ

به گزارش گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛ سرهنگ حسن محمدنژاد مدیر پلیس فتا مازندران اعلام کرد: در پی شکايت فردی با ارایه مرجوعه قضایی به پليس فتا چنین اظهار داشت که شخص ناشناسی مبلغ یک میلیون تومان به صورت غيرمجاز از حسابم برداشت کرده است که از آن بی اطلاع هستم، لذا تقاضای پیگیری و پیگیری پرونده را دارم.
سرهنگ محمدنژاد گفت: در ادامه پیگیری به این پرونده در دستور کار ماموران پلیس فتا استان قرار داده شد و طی بررسی های به عمل آمده مشخص شد، متهم يا متهمان از طريق رمز دوم کارت عابربانک اقدام به خريد شارژ گوشی از حساب شاکی کرده هست. در ادامه بعد از انجام بررسی های فنی، متهم که یکی از همسایه های شاکی بود شناسایی شد.

عبارات مهم : پرونده

رئیس پلیس فتا مازندران عنوان داشت: کارشناسان پلیس فتا استان در ادامه با هماهنگي مقام قضایی متهم را به این پلیس احضار کردند.
وی بعد از حضور در اين پليس و مشاهده ادله موجود به بزه انتسابی اقرار و اظهار داشت؛ شاکی از همسايه های من هست. به علت بی سوادی و عدم آگاهی، کارت عابر بانک خود را در اختيار من قرار داده بود تا جهت او يکسری کارهای بانکی را انجام دهم و من با سوء استفاده از موقعيت به دست آمده، رمز کارت عابر بانکش را فعال کردم و در وقت مناسب از حساب شاکی شارژ خريداری می کردم.
سرهنگ محمدنژاد در خاتمه گفت: آخر با تکميل تحقيقات مورد نیاز از سوی کارشناسان این پلیس، پرونده به همراه متهم جهت انجام مراحل قانونی به دادسرا تحویل داده شد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: پرونده | پلیس فتا | فضای سایبری | حساب شاکی | متهم | کلاهبرداری | خرید شارژ |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog