بافت مشاهده نیم صفحه نخست روزنامه روزنامه استانی

بافت: مشاهده نیم صفحه نخست روزنامه روزنامه استانی پخش زنده مناظره انتخاباتی رشد اقتصادی سال 95

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ماجرای جنایی دخالت دو فوتبالیست در رسوایی جهت مهدی قائدی!

به گزارش خبرآنلاین؛ اتفاقات عجیب و غریب اخیر جهت مهدی قائدی جوان حسابی فوتبال کشور عزیزمان ایران را تحت تاثیر قرار داده است و او را باز روی جلد نشریات ورزشی برد

ماجرای جنایی دخالت دو فوتبالیست در رسوایی جهت مهدی قائدی!

ماجرای جنایی دخالت دو فوتبالیست در رسوایی جهت مهدی قائدی!

عبارات مهم : زندگی

دو بازیکن در این اتفاقات اخیر جهت مهدی قائدی نقش دارند.

به گزارش خبرآنلاین؛ اتفاقات عجیب و غریب اخیر جهت مهدی قائدی جوان حسابی فوتبال کشور عزیزمان ایران را تحت تاثیر قرار داده است و او را باز روی جلد نشریات ورزشی برده هست. از یک سو گفته های ستایش برانگیز یک عضو کمیته انضباطی در اینکه بررسی ماجرای بازیکن جوان استقلال را بر عهده کلوب می گذارند و در زندگی شخصی این فرزند مستقیما تجسس نمی کنند و با محروم کردنش مشکلی بر مشکلاتش نمی افزایند، با انتقاد شدید روزنامه پیروزی مواجه شده است و آنها گفتند چطور سوشا و صادقیان پیشتر محروم شده است بودند.

ماجرای جنایی دخالت دو فوتبالیست در رسوایی جهت مهدی قائدی!

روزنامه گل هم ماجرا را کمی جنایی تر کرده هست. این روزنامه در تیتر مهم نوشته است نزدیکان به بازیکن بوشهری اعتقاد دارند این اتفاق یک دسیسه جهت او از سوی یکی از هم تیمی هایش هست. همچنین در تیتر دیگری از سوی سلطان استقلال نوشته شده است که یک بازیکن مشهور دیگر که می شود آینده نگری کرد احتمالا همشهری اش هم هست، در این حاشیه ها و زندگی خبرساز پسر کوچولوی استقلال نقش داشته و باید دست از سر قائدی بردارد!

واژه های کلیدی: زندگی | بازیکن | استقلال | روزنامه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog